סורגים מתקפלים הינם בעצם דגם משוכלל לסורגים שכולנו מכירים ובזכותם התקנת סורגים איננה עוד סגירה מוחלטת של החלון או הויטרינה
 
התקנה של סורגים משמעה קיבוע מוחלט של החלון או הפתח אותו אנו מחפים בעזרת סורגים ולכן נאלצנו לחשוב מספר פעמים האם להתקין סורגים וזהו, לחיות עם זאת כך או לקחת "סיכון" ולהעדיף פתח סגור בחלון ותריס. כיום המצב שונה לחלוטין שכן בזכות סורגים מתקפלים אין חובה יותר להתקין סורגים רגילים וקבועים כמו פעם וניתן לפתוח ולסגור אותם מתי שמתחשק לנו וכך גם להנות מהגנה מלאה אך גם להנות מחלון או פתח ללא סורג קבוע.


 
יתרונות סורגים מתקפלים

להלן מספר יתרונות בולטים של סורגים מתקפלים אל מול סורגים קבועים אשר התרגלנו אליהם בעבר:

 • מתקפלים – בעצם היתרון הברור והמובן ביותר מאליו של סורגים אלו הוא בהיותם מתקפלים ולכן לא צריך "לסבול" עוד סורג קבוע על גבי חלון או כל פתח בבית או בבית העסק. הסורגים יכולים לסגור גם דלתות ומפתחים של מרפסת שבעבר לא היה ניתן להגן עליהם עם סורג.
   
 • זרימת אוויר – סורגים אלו מאפשרים זרימה חופשית של אוויר וכן להנות מהנוף הנשקף מהם כאשר הם פתוחים או סגורים. הם יחסית צפופים אך עדיין מאפשרים מעבר אוויר ואור.
   
 • עמידות וביטחון – מדובר בסורגים עמידים ואשר מגינים מפני פריצות וחדירות בלתי-רצויות למקום בו הם מותקנים. הסורגים עשויים מאלומיניום או פלדה וצפיפותם והדרך שבה בנויים מהווה הגנה מעולה נגד פריצות. הסורגים גם מייצרים הרתעה מראש ובכך עושים עבודתם.
   
 • מחירמחיר סורגים מתקפלים יקרים יותר מסורגים קבועים אך זולים יחסית אל מול סורגים מעוצבים או סורגים שקופים לדוגמא. גם בתוך הסורגים המתקפלים יש סוגים שונים והדבר כמובן משפיע על מחיר הסורגים.
מה משפיע על מחירי הסורגים?

בחרתם לרכוש סורגים אך כדי שתוכלו גם לחסוך כסף ולדעת כי לא מנצלים או מרמים אתכם, להלן מספר פרמטרים חשובים לדעת אודותיהם אשר משפיעים על מחירי הסורגים:

 • חומר הסורגים – החומר ממנו עשויים הסורגים הם למעשה הפרמטר העיקרי אשר קובע את מחיר הסורגים ולכן, ככל שהחומר איכותי ועמיד יותר כך הסורג יהיה יקר יותר.
   
 • חוזק הסורגים – חוזק הסורגים נקבע לפי העובי שלו במ"מ, הוא נועד למנוע פריצות למקום ויכול לנוע בין 14-12 מ"מ, יכול להיות מרובע או עגול. סורגים למניעת נפילות יכולים גם להיות שטוחים ובעובי של רק 5 מ"מ.
   
 • סורגים מגולוונים – גלוון הסורגים הם גם מרכיב אשר משפיע על מחירם, כאשר תהליך הגלוון אשר תפקידו למנוע מהסורגים להחליד הינו יקר ונעשה ב-3 מקומות בארץ ולכן כדי לחסוך כסף ועלויות ישנם רבים אשר לא עושים גלוון לסורגים כך יהיו זולים יותר אך חשופים יותר לפגעי חלודה.
   
 • אחריות – מרכיב נוסף אשר משפיע על המחיר הינו מרכיב האחריות אשר מומלץ מאוד ולרוב מספק 3 שנים של שקט נפשי על כל נזק או חלודה על הסורגים. שימו לב שאם אין אחריות אזי המחיר יפחת אך גם ייתכן כי הסורגים לא מגולוונים ולכן ייתכן ויחלידו במשך זמן זה.
דברו עכשיו עם נציג מקצועי להתייעצות או הצעת מחיר - 052-9708796

מחירי הסורגים בשוק

כפי שהבנו ישנם גורמים שונים המשפיעים על מחירי הסורגים וכמובן סוג הסורג ועיצובו משפיעים על המחיר. אז כמה הסורגים יכולים לעלות לכם?
עלות של סורג רגיל הינה כ-500-400 ש"ח למ"ר ואם מדובר בסורג בטן המחיר יעלה גם לכדי 600-500 ש"ח למ"ר. התקנת סורגים מתקפלים הינה כבר יקרה יותר והמחיר הצפוי לכך יכול לעמוד על כ-800-600 ש"ח למ"ר, כאשר הגורם אשר יכול להשפיע על המחיר הינו אופן נעילת הסורגים והמנגנון הנחוץ לצורך כך. חברות גדולות בשוק מציעות עסקאות תשלומים ותנאים נוחים שמאפשרים להקל את מחיר ההתקנה (כמובן שדרושה כמות מינימום).

התקנת סורגים שקופים וכן סורגים מעוצבים תהיה כבר יקרה הרבה יותר שכן מדובר כבר בסורגים מיוחדים אשר מלבד הגנה ומניעת פריצות גם מביאים מענה בנושא הדקורטיבי והעיצובי.סורגים מתקפלים הינם מועדפים ביותר בבתי עסקים ובתי קרקע שכן הם פחות "מאיימים" והינם רכים יותר וקלים לתפעול. נשמח לתת לכם הצעת מחיר עוד היום - דברו איתנו 052-9708796