אם אתם תוהים האם ניתן לשלב מיגון ואסתטיקה, סורגים מתקפלים הם התשובה המושלמת. למה דווקא סורגים מתקפלים? מה היתרונות והחסרונות שלהם לעומת סורגים מסוגים אחרים? היכן כדאי להתקין אותם ואיך עושים זאת? הכל במדריך סורגים מתקפלים
 
סורגים מתקפלים - כל היתרונות באחד

 • סורגים מתקפלים הם אחד מסוגי הסורגים הפופולאריים ביותר בבתים בישראל, בנוסף הישראלים מעדיפים להתקין סורגים שקופים, סורגים נפתחים וסורגי בטן.
 • סורגים מתקפלים הם גם אחד מסוגי הסורגים הפופולאריים ביותר במשרדים
 • סורגים מתקפלים יכולים להסגר ולהיפתח על ידי הזזתם הצידה.
 • סורגים שאינם קבועים – יש לכם אפשרות לפתוח או לסגור אותם כל אימת שתבחרו
 • מתאימים לכל סוגי הפתחים, כולל פתחים רחבים של מרפסות וחלונות סלון, דבר אשר יעניק לכם מיגון גם במקומות אשר קשה להתקין סורגים רגילים.
 • מספקים את אותו מיגון שסורגים רגילים מעניקים לכם . בניגוד למיתוס אשר מתגלגל מאחד לשני כאן מדובר בסורגים חזקים מאוד המספקים את רמת המיגון הנדרשת.

סורגים מתקפלים- למי הם מתאימים?

לכל אדם או עסק אשר אינו מעוניין בסורגים אשר יהיו מקובעים בקיר לאורך שנים. לכל אדם אשר מעוניין להחליט מתי הוא מעוניין במיגון. לכל האנשים אשר מעוניינים לשלב מיגון ואסתטיקה. היתרון הגדול ביותר של הסורגים מתקפלים בא לידי ביטוי בכך שהם אינם קבועים ולכן ניתן לעשות בהם שימוש כאשר אנו רואים לנכון ולהוריד או לקפל אותם כאשר איננו זקוקים להם.

הסורגים מתאימים לבתים ומשרדים. הם מתאימים לכל סוגי הפתחים בבית ואידיאלים לפתחים גדולים, כמו למשל דלתות כניסה ומרפסות.

 
רוצים לקנות סורגים מתקפלים-חשוב לדעת

 • גלוון - וודאו כי הסורג אותו אתם בוחרים עבר תהליך גלוון תקין. תהליך זה אומר כי ציפו אותו בשכבה של מגן ואבץ לפני שצבעו אותו. זכרו כי כל סורג עשוי מברזל ואם לא העבירו אותו את התהליך הרצוי בצורה תקינה הוא עלול להחליד והצבע שלו עלול להתקלף.
   
 • נעילה - כיוון שמדובר על סורג אותו ניתן להסיט הצידה, אך ישנם סורגים שניתן לנעול ולפתוח, חשוב מאוד לברר מהי הנעילה של הסורג. יש לוודא כי מדובר בנעילה המתאימה למטרה שלכם וכן קלה לתפעול.
   
 • תו תקן - תמיד יש לבחור בסורגים מתקפלים בעלי תו תקן! אם בעל העסק מציע לכם את הסורג במחיר נמוך , בררו מדוע. זכרו. המטרה הראשונית של הסורגים היא להעניק לכם את המיגון הנדרש ולהיות בטיחותיים. רכישה של סורג ללא תו תקן יכולה לעלות לכם ביוקר בעתיד. לידיעה כללית כל סורג שתיקנו ואין זה משנה אם מדובר בסורגים מתקפלים או סורגים שקופים חייב להיות בנוי על סטנדרטי בטיחותי, דבר אשר יבטיח לכם כי לא יהיה מצב בו הילד ישים את הראש בין הסורגים ויחווה פציעה וכן תאונות נוספות.
   
 • סורגים לבית ואחריות- תמיד יש לדרוש אחריות של יצרן הסורגים ולא להסתפק בתעודה עצמה אלא לוודא לכמה זמן האחריות ומהי כוללת. מקובל כי האחריות תכלול גם את ההתקנה של הסורגים המתקפלים וגם את המרכיבים השונים שלהם, כמו למשל המנעולים, הצירים, הצבע ועוד.
כיצד מתקינים סורגים מתקפלים?

בררו האם היצרן מספק לכם התקנה של הסורג או שאתם צריכים לשכור את שירותיו של איש מקצוע באופן אישי. רוב היצרנים מציעים התקנת סורגים מתקפלים לבית בעלות מסוימת אותה הם נוטים לומר רק "ברגע האמת". וודאו כי בהצעת המחיר מצוין המחיר המדויק של ההתקנה וכן כי קיימת אחריות להתקנה במקרה בו המתקין גורם נזקים לקיר במהלך ההתקנה.

תמיד וודאו כי המתקין הוא איש מקצוע בעל ניסיון בהתקנת סורגים מסוג זה וכי הוא מקפיד על נוהלי הבטיחות ומוודא כי המרווח בין הסורגים השונים לא עולה על עשרה סנטימטרים, שאין בסורג שום פתח אשר יהיה קטן משלושה סנטימטרים וכי עובי המסגרת של הסורג היא לפחות 2.5 סנטימטרים , דבר אשר יבטיח לכם כי היא תהיה מסוגלת לתמוך במסת המשקל של הסורגים.

 
יש לכם שאלות נוספות? מעוניינים במתקין סורגים מקצועי ובעל ניסיון? השאירו לנו את הפרטים שלכם ואנו והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.