למשפט "מאחורי סורג ובריח" יש שתי משמעויות. אם אתם מעוניינים להיות מוגנים אך לא נעולים מאחורי סורג ובריח, הגיע הזמן שתבחרו סורגים נפתחים. אז מה אתם מעוניינים להזמין? סורגים מעוצבים נפתחים עם עיטורי פרחים או סורגים שקופים?
 

סורגים מעוצבים לכל בית

אם עד היום השלמתם עם העובדה שכדי לזכות במיגון תצטרכו להתפשר על האסתטיקה, אנו שמחים לבשר לכם כי תם עידן הפשרות. כיום, ניתן להזמין סורגים מעוצבים בשלל דוגמאות, עיטורים, צורות, צבעים ושיטות נעילה.

היצע הצורות-  כולל פרחים, חיות, צורות גיאומטריות שונות, צמחים מטפסים וצלליות שונות.
היצע הסורגים המעוצבים כולל סורגים לבית, סורגים למשרד, סורגים לפתחים גדולים כמו דלתות כניסה ומרפסות, סורגים מעוצבים לחדר ילדים והרשימה עוד ארוכה.

סוגים שונים של סורגים מעוצבים- סורגים מתקפלים, סורגים שקופים, סוגים שונים של סורגים נפתחים שביניהם קיימים סורגים שניתן להחליף את העיצוב שלהם בקלות כל אימת שתהיו מעוניינים בכך.

חומרים- סורגים מעוצבים בדרך כלל עשויים מחומר ברזל או מתכת וזאת משום שניתן לעבוד עם חומרים אלו בקלות ואפשרויות העיצוב רבות. אך קיימים גם חומרים שונים, כמו למשל פולימרים מהם בונים סורגים שקופים המעניקים מראה מיוחד בפני עצמם.  סורגים שקופים עשויים מלוחות פלסטיק ופלדה ומעניקים פתרון אידיאלי לאנשים אשר חשים "מוגבלים" משום הויזואליות הברורה של הסורגים. בנוסף, ישנם סורגים העשויים

אלמנטים מעוצבים בסורגים

מקלעות- סורגים המגיעים במגוון צורות . ניתן להזמין סורגים אלו בעיצוב של צורות גיאומטריות שונות או בצורת פרחים, דמויות, צורות מפותלות ועוד.

אלמנטים מחברים- אלו האלמנטים המחברים את המוטות של הסורגים. בדרך כלל משתמשים בהם בסורגים שמותקנים בצורה עצמאית על הלקוח ומספקים רק מיגון מפני נפילה או חסימה של אחד משטחי הבית ולא מיגון מפני חדירה לבית של גורמים זרים. האלמנטים מחוברים אחת לשני על ידי על ידי עיגולים, ריבועים, עלים, פרחים ועוד.

מוטות מעוצבים- כאן המוטות זוכים לעיצוב. המוטות יכולים להיות מוטות בצורת בורג מתפתל, מוטות עלה, מוטות מעוגלים, מרובעים ועוד.
 

סוגים שונים של סורגים

סורגי בטחון- סורגים אלו מיועדים בעיקר לבטיחות הילדים בבית והורים רבים מתקינים אותם בפתח גרם מדרגות ובפתח של חדרים שונים בבית. היצע העיצובים של סורגים אלו גדול וניתן למצוא סורגים עבים או דקים, סורגים הצבועים בצבעים שונים או בצבע אחיד, סורגים מעוצבים בצורת פרח, דמויות מצוירות ועוד.

סורגי מתכת- כאן תוכלו לשלב בין היתרונות של חומר המתכת אשר ידוע כחומר חזק ועמיד לאורך שנים לבין מגוון עיצובים ועיטורים של סורגים. ניתן להזמין סורגים בהתאמה אישית ואיש המקצוע יעצב עבורכם את הסורג בדיוק כפי שאתם מעוניינים.

סורגים מתקפלים/נפתחים- היתרון כאן הוא שילוב של רמת מיגון ואפשרויות עיצוב רבות. כאן תוכלו לפתוח או לסגור את הסורג בהתאם למה שמתאים לכם.
 

סורגים שקופים- "נראה ואינו נראה"

הטרנד האופנתי העכשווי בתחום הסורגים. סורגים אלו עשויים מפולימרים והמראה שלהם הוא שקוף ונקי.
הסגסוגת הפולימרית בה משתמשים לשם בניית הסורגים חזקה מאוד ועמידה לאורך זמן ואנשים רבים אשר בחרו לרכוש אותם אומרים כי המראה שלהם דומה לזכוכית- קווים נקיים ושקיפות.

סורגים אלו מיועדים למבנים, משרדים ובתים פרטיים ומאפשרים לכל מי שבוחר בהם ליהנות משילוב של מיגון ברמה גבוהה מאוד עם אסתטיקה. יתרונות נוספים של סורגים אלו הם שהם אינם מחלידים ואינם מצריכים כל תחזוקה (מלבד אולי ניגוב חיצוני בסמרטוט על מנת לשמר את הברק שלהם).
 
אנשי המקצוע שלנו ישמחו לענות על כל שאלה ולפרוש בפניכם את כל האפשרויות של סורגים מעוצבים, ביניהם סורגים שקופים. השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם. השירות אינו מחייב בכל עלות או התחייבות מצידכם.