גרים בתל אביב? בית פרטי או דירה? צפון או דרום? זה לא משנה - אנחנו נוכל להציע לכם את הפתרון המתאים ביותר, בעלות הטובה ביותר - והכל עם מסגרים מובילים ואמינים. דברו איתנו 052-9708796

אם אתם מחפשים מסגר אמין ומקצועי שיעזור לכם קודם כל לבחור את הפתרון המתאים יותר עבורכם (על פי הדרישות והצרכים שלכם, וכמובן התקציב) ריכזנו עבורכם מספר טיפים ונקודות חשובות שאתם צריכים לשים לב אליהם:

1. כמו בכל תחום, גם במסגרות - חובה להשקיע זמן בבחירת בעל המקצוע. עשו סקר, תפגשו עם כמה מומלצים (מאינטרנט, מחברים וכמובן איתנו). לכן למסגריה, אולי תבקשו לראות עבודה (רצוי דומה למה שאתם צריכים - שלא יראו לכם סורגים קבועים כשאתם מחפשים שקופים). קבלו כמה הצעות מחיר ותשוו טוב לראות שהם מדברים באותה שפה עם אותו מפרט.

2. למדו קצת על האפשרויות העומדות בפניכם - באתר שלנו ניסינו לעזור ולרכז הרבה מידע. מהם הסורגים השקופים שכולם מדברים עליהם, מה אפשרויות הפרופיל בסורגים קבועים (רוחב, צורה, עם בטן, ועוד ועוד). אם תגיעו עם קצת ידע, המסגרים שיעבדו מולכם יבינו שאי אפשר לסבן אתכם.

3. שימו לב לדברים מסביב: התקנה - לא רק הייצור חשוב, ההתקנה חשובה לא פחות. איך נעשית, אחריות, שיגיעו לראות מה צריך לעשות. תיקונים לאחר ההתקנה ועוד. נושא האחריות חשוב ביותר - מה קורה עם צבע  מתקלף, מה קורה עם יש בעיה עם החיבורים לקיר ועוד ועוד.

פרוייקט שעשינו לאחרונה:

דירת 5 חדרים באחד המגדלים ברמת אביב, בכל החדרים התקנו סורגים שקופים, במרפסת התקנו סורג מתקפל למרפסת (3 דלתות) ועשינו גם הגבהה למרפסת ענקית (26 מטר מעקה).

מדובר על מוצר יחסית יקר, עם לא מעט אפשרויות להפוך אותו ליקר יותר - אז תשקיעו בו מעט זמן וביחרו חכם. נשמח לעזור בכל שאלה או התייעצות 052-9708796