מחפשים להתקין סורגים בראשון לציון? יש לנו הצעות מעולות, אנחנו גם יכולים לארגן לכם כמה הצעות מתחרות כך שאתם תקבלו את הסורגים הטובים ביותר, מבעלי המקצוע המקצועיים ביותר במחירים הטובים ביותר!

המסגרים שלנו עשו עשרות אם לא מאות פרוייקטים בראשון לציון וישמחו גם להתקין לכם סורגים - בבית או בעסק, דירה או בית פרטי, קומת קרקע או פנטאהוז - הכל אפשרי. חשוב לנו לומר שבשנים האחרונות היו שינויים בתחום המתכות והסורגים בפרט וחשוב שתעדכנו בחידושים בתחום.

צביעה - היום ניתן לצבוע את הסורגים (כמובן שאנחנו מדברים על סורגי פלדה/ברזל) - על ידי צביעה בתנור או צביעה בריסוס. בכל מקרה את הצביעה עושים על ברזל מגולוון (הגילוון שומר על הברזל מפני חלודה). הצביעה בתנור נחשבת איכותית יותר, אחידה יותר. צביעה בריסוס היום נעשית עם חומרים מתקדמים מאוד שעמידים ביותר וגם מאפשרים מראה חלק ביותר. הצביעה בתנור נותנת את הברק והתחושה החלקה.

סוג הסורג - הסורג הקלאסי מברזל (יכול להיות סורגים מעוצבים, עם בטן או בלי בטן - וכמובן בעשרות דוגמאות), יש סורגים מתקפלים שמאפשרים פתיחה לצד (יש גם סורג רגיל שמותקן על ציר ומאפשר פתיחה החוצה) ובשנים האחרונות נכנסו חזק הסורגים השקופים כמובן. נראים מדהים, לא מורגשים בכלל.

בכל מקרה - שימו לב והקפידו על שאלות וקבלת הצעת מחיר מפורטת - כולל עובי הפרופיל, שיטת הגילוון, שיטת הצביעה - כך שגם תוכלו להשוות בין הצעות דומות וגם תקבלו את המוצר הטוב ביותר והאיכותי ביותר. אנחנו כמובן נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה או בקשה להצעת מחיר - התקשרו 052-9708796