בית פרטי או דירה בפתח תקווה? בשכונות החדשות או הותיקות? זה לא משנה - אנחנו נוכל להציע לכם את הפתרון הנכון ביותר, בעלות האטרקטיבית ביותר - והכל עם מסגרים מומלצים ואמינים. דברו איתנו 052-9708796

צריכים מסגר אמין ומקצועי שיעזור לכם קודם כל לבחור את הפתרון הנכון ביותר עבורכם (על פי הדרישות והצרכים שלכם, וכמובן התקציב) ריכזנו עבורכם מספר טיפים ונקודות חשובות שאתם צריכים לשים לב אליהם:

1. כמו בכל תחום, גם במסגרות - חובה להשקיע זמן בבחירת בעל המקצוע. עשו סקר, תפגשו עם כמה מומלצים (מאינטרנט, מחברים וכמובן איתנו). לכן למסגריה, אולי תבקשו לראות עבודה (רצוי דומה למה שאתם צריכים - שלא יראו לכם סורגים קבועים כשאתם מחפשים שקופים). קבלו כמה הצעות מחיר ותשוו טוב לראות שהם מדברים באותה שפה עם אותו מפרט.

2. למדו קצת על האפשרויות העומדות בפניכם - באתר שלנו ניסינו לעזור ולרכז הרבה מידע. מהם הסורגים השקופים שכולם מדברים עליהם, מה אפשרויות הפרופיל בסורגים קבועים (רוחב, צורה, עם בטן, ועוד ועוד). אם תגיעו עם קצת ידע, המסגרים שיעבדו מולכם יבינו שאי אפשר לסבן אתכם.

3. שימו לב לדברים מסביב: התקנה - לא רק הייצור חשוב, ההתקנה חשובה לא פחות. איך נעשית, אחריות, שיגיעו לראות מה צריך לעשות. תיקונים לאחר ההתקנה ועוד. נושא האחריות חשוב ביותר - מה קורה עם צבע  מתקלף, מה קורה עם יש בעיה עם החיבורים לקיר ועוד ועוד.

פרוייקט שעשינו לאחרונה:

בשכונת אם המושבות, עשינו דירת 5 חדרים באחד המגדלים החדשים, הותקנו סורגים שקופים בחדרי הילדים, סורג מתקפל נפתח ב2 מרפסות וסורג נפתח מקובע בממ"ד.