גרים בדירה או בבית פרטי בנתניה ומחפשים להוסיף סורגים? יש לנו את כל האפשרויות ונשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 052-9708796

סורגים קיימים בשוק כבר שנים רבות, אבל יש לא מעט שיפורים והתפתחויות בתחום ושווה להכיר ולדעת לפני שאתם מזמינים מסגר מומלץ להתקין לכם סורגים. אנחנו ננסה במאמרון הקרוב לסקור עבורכם את הנקודות הקטנות שחשוב להבין לפני שבוחרים סורג.

1. תגדירו מה אתם צריכים בדיוק - השימושים העיקריים לסורג הם: נגד פריצות (בדירה, בית פרטי או עסק), בטיחות מפני נפילות או פגיעות (ילדים ובכלל), הרתעה. אם אתם צריכים סורג חזק ביותר, עמיד ביותר בפני פריצות אולי הפתרון של סורגים רגילים (ברזל/מתכת) הם המוצר בשבילכם. בתחום הבטיחות יש את הסורגים השקופים, יש מתקפלים ויש גם סורגי בטחון פשוטים יותר שאתם אפילו יכולים להתקין לבד.

2. אחריות ומפרט - אחרי שהחלטתם איזה סורג אתם רוצים, אתם צריכים בעל מקצוע מומלץ. אל תלכו לכל מסגר ואל תתפתו להצעה הזולה ביותר!!!! ממש ממש לא. אחרי שבחרתם מסגר עם המלצות, בקשו הצעת מחיר מפורטת. איזה פרופיל הוא משתמש (לפעמים בין פרופילים יש הבדלים של 50% במחיר), באיזו צביעה הוא משתמש (תנור, ריסוס), אחריות על המוצר, ריתוכים במקום איך נעשים ועוד ועוד. כאן ריכזנו עבורכם מאמר טיפים ונקודות חשובות לפני שסוגרים עם מסגר - עברו על זה.

המסגרים שאנחנו עובדים איתם עשו עשרות פרוייקטים מכל הסוגים בנתניה. עבדנו בשכונות החדשות בבניינים גבוהים (בעיקר סורגים שקופים) וגם בשכונות הישנות סירגנו בתים שלמים נגד פריצות. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או עניין וכמובן לקבל הצעת מחיר 052-9708796