אם אתם מחפשים מסגרים מומלצים ואמינים לפרוייקט סורגים בירושלים - הגעתם למקום הנכון!

המסגריות שלנו מנוסות מאוד בפרוייקטים רבים של סורגים בירושלים כולה. מפרוייקטים בשכונות חדשות בניניים רבי קומות (הר חומה, גבעת שאול ועוד).
דרך השכונות הותיקות יותר כמו: קרית משה ועוד רבות משכונות העיר.
דרך השכונות באזור העיר העתיקה כמו: ימין משה ופרוייקטים שעשינו גם בתחומי העיר העתיקה עצמה.

בפרוייקטים הרבים שעשינו ברחבי העיר - התקנו סורגים מכל הסוגים: החל מסורגים קבועים (ישרים, מעוצבים, בטן), ממשיך בסורגים מתקפלים למפתחים (גם בדירות/בתים וגם במשרדים) ובשנים האחרונות עם כניסת הסורגים השקופים רבים מהפרוייקטים שעשינו הם עם סורגים שקופים.

סקירה מהירה של האפשרויות העומדות בפניכם:

סורגים קבועים

סורגים הותיקים והמוכרים שקיימים כבר שנים. סורגים אלו מגיעים במגוון עיצובים/פרופילים, אפשרויות להתקנה בתוך מסגרת החלון או מחוץ למסגרת החלון. פעמים רבות הסורגים הקבועים מגיעים גם עם בטן - סורג מעוצב שמאפשר הנחה של עציצים בחלון.
היתרונות העיקריים של הסורג הקבוע הם: מחירו האטרקטיבי (זהו הסורג הזול ביותר בדרך כלל, מחירו בין 350-500 ש"ח למטר), מבחינת פריצה הוא נותן את המענה הבטוח ביותר.
החסרונות הם העובדה שהעיצוב והמראה הוא אגרסיבי מאוד ומקנה לבית מראה לפעמים סגור ושל בית כלא.

סורגים מתקפלים

הסורגים המתקפלים התפתחו אחרי הסורגים הקבועים, המנגנונים שלהם מורכבים הרבה יותר (דורשים מסילה, סגירה עם מפתח או מנעול) ומצד אחד הם מאפשרים להתקין סורגים גם בפתחים של מרפסות או דלתות, מצד שני עמידותם בפני פריצות לעיתים נמוכה יותר מהסורגים הקבועים.
היתרונות העיקריים של הסורגים המתקפלים הם שהסורגים ניתנים לקיפול. מחירם של הסורגים המתקפלים יכול לנוע בין 600-900 ש"ח למטר לעיתים אף יותר (תלוי באיכות המוצר).

סורגים שקופים

התפתחו בשנים האחרונות בצורה מטאורית, הסיבה די ברורה - הם שקופים. מצד שני הם נותנים פתרון מלא בתחום הבטחון ופתרון די טוב בנושא הפריצות. בעלי דירות רבים, בעיקר בקומות הגבוהות משתמשים בסורגים השקופים לקבל את הבטחון וההגנה יחד עם מינימום פגיעה במראה ובעיצוב. החסרון הגדול של הסורגים השקופים הוא מחירם - שיכול לנוע מ1200 ש"ח ומעלה.

לכל פרוייקט אנחנו עומדים לרשותכם להתייעצות או הצעות מחיר 052-9708796