צריכים להתקין סורגים בחיפה? יש לנו בשבילכם פתרון מעולה - במחירים אטרקטיבים ועם הרבה נסיון!

Bars4u פעילה באזור חיפה והקריות, ויש למסגרים המומלצים שלנו ניסיון של מאות פרוייקטים והתקנות של סורגים. כבר עשינו את כל הסוגים של הפרוייקטים בשכונות רבות בחיפה: בדניה התקנו בעשרות דירות ובתים פרטיים סורגים (גם שקופים, גם מתקפלים וקבועים כמובן...) בקרית חיים עשינו 2 בניינים כמעט את כל הדירות בהן (בעיקר קומות 1-2 וקומות עליונות בסורגים קבועים - אז עוד לא היו סורגים שקופים שמומלצים מאוד לקומות עליונות ובכלל). התקנו ברחבי העיר פרוייקטים רבים, עם הרבה לקוחות מרוצים וכמובן שנשמח לעמוד לרשותכם גם בפרוייקט שלכם.

מספר דגשים לפני שאתם בוחרים סורג:

1. הגדירו בצורה מלאה ונכונה את הצרכים שלכם: הגנה מפריצות (בתים פרטיים, דירות קרקע או גן, קומות עליונות בבניינים נמוכים), בטיחות - בעיקר כנגד נפילות של ילדים קטנים. האם המפתחים שלכם משמשים למעבר (כמו מרפסות שמחייבות סורגים מתקפלים).

2. שיקולי תקציב - בצורה גסה ניתן לומר שהסורגים הקבועים הם הזולים והנפוצים ביותר, מעליהם יש את המתקפלים ומעליהם יש את השקופים. דעו מראש מה התקציב שלכם ורעיון שלנו  - אין שום בעיה לשלב בין סוגי סורגים. אפשר בחדר שינה/חדרי ילדים לשים שקופים ובסלון/מרפסות לשים קבועים או מתקפלים.

3. בעלי מקצועי איכותיים ומקצועיים - כמובן אין פה הרבה מה להוסיף. קבלו המלצות, תפגשו ותראו מי האנשים ואיך הם נראים לכם. גם אם הם מומלצים - דאגו לחוזה משפטי מלא לפני ביצוע העבודה, כזה שמגדיר את תנאי התשלום, אחריות ותיקון תקלות, התקנה ועוד ועוד.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין או שאלה - וכמובן להגיע לתת מחיר על הפרוייקט שלכם. דברו איתנו 052-9708796